¨FrMsN¨
Kişisel Kullanım Uf4haxp96

Kişisel Kullanım K-352495-welcome_ho%C5%9Fgeldiniz_yaz%C4%B1s%C4%B1_hareketli
¨FrMsN¨
Kişisel Kullanım Uf4haxp96

Kişisel Kullanım K-352495-welcome_ho%C5%9Fgeldiniz_yaz%C4%B1s%C4%B1_hareketli
¨FrMsN¨
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¨FrMsN¨

FrMsN

AnasayfaExceLLenT FoRuMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kişisel Kullanım

YazarMesaj
EsLeX 
Administrator
Administrator

Rep Puanı : 407
Başarı : 0

Kişisel Kullanım Empty
MesajKonu: Kişisel Kullanım   Kişisel Kullanım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 1:17 pm

Kişisel Kullanım
Linux evinde veya işinde UNIX işletim sistemi altında çalışmak isteyenler için ideal bir platformdur. Özellikle işi veya eğitimi sırasında UNIX platformlar altında çalışmak, uygulamalar kullanmak veya yazılım geliştiren kişiler kendi kişisel bilgisayarlarında benzer ortamı yakalayabilmekte ve işlerini kendi kişisel bilgisayarlarında gerçekleştirebilmektedirler. Bunlara ek olarak Linux altında yer alan uygulamalar giderek sıradan bir kullanıcı için bile bu işletim sisteminin ilgi çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Gelişimleri henüz tamamlanmamış olmasına rağmen, herhangi bir kişisel bilgisayardan beklenebilecek yazı editörleri, hesap cetvelleri, çizim yazılımları, veri tabanları birçok ihtiyaca cevap verecek düzeye gelmiştir. Örneğin LaTeX kullanıcıları MS-DOS altında buldukları desteğin çok daha fazlasını Linux altında bulabilmektedirler.
https://frmsn.yetkin-forum.com

Kişisel Kullanım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şuan Msn Kişisel İletinizde Ne Yazıyor?
» Linux'un Kullanım Amaçları