¨FrMsN¨
Msn Avatarları Uf4haxp96

Msn Avatarları K-352495-welcome_ho%C5%9Fgeldiniz_yaz%C4%B1s%C4%B1_hareketli
¨FrMsN¨
Msn Avatarları Uf4haxp96

Msn Avatarları K-352495-welcome_ho%C5%9Fgeldiniz_yaz%C4%B1s%C4%B1_hareketli
¨FrMsN¨
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¨FrMsN¨

FrMsN

AnasayfaExceLLenT FoRuMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Avatarları

+4
caltumar
DinamiTDisKo
by.qoKy
MsTycK
8 posters
YazarMesaj
MsTycK
Meraklı Üye
Meraklı Üye
MsTycK

Rep Puanı : 48
Başarı : 0

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:55 pm

Arkadaşlar msn de dolanıyordum bişey farkettim.. Sonra internete baktım ve bi kaç kişinin daha bunu farkettiğini anladım..
Msn Avatarları Toplusi0
İnsan milyarlarca dolara sahip olunca eğlenmek için tabiki çok farklı yöntemlere başvuruyor. Ama neden kalkıp beni gerizekalı yerine koymaya çalışıyor anlamıyorum. Aranızda msn kullananlardan bir ricam olucak.Görüntü resmindeki karakterlerin türkçe karşılıklarına hiç dikkat ettiniz mi? Ben az önce farkettimde:

Msn Avatarları Atlaroz8

Koşan Atlar = Sizcede resimdeki atlar "koşan atlar" sıfatına layık olabilmek için fazla halim selim ve de kendi hallerinde değil mi?..Yok onu geçtim insan niye avatarına beygir resmi koysun? hadi onu da geçtim.Duruyo lan bu atlar koşmuyorki.

Msn Avatarları Motoae6

Kirli Bisiklet = Yıllardır eurosport izlerim, hiç bir yarışta bu kadar temiz bir motosiklete rastlamadım.Bunun isimlendirme ya da çeviri ile ilgisi yok,direk ileri derecede körlük teşhisi koydum.Çünkü,zaten resimdeki alet bisiklet değil motosiklet. 4 numara gözlük kullansın diyorum.

Msn Avatarları C59fezlongiq1

Plaj Sandalyeleri = Çeviriyi yapan arkadaş yaz tatillerinde vücudundaki glikozu Hollanda'lı ablalarla iletişim kurmak için harcamasaymış, inanıyorum ki "lan şezlong lan bunlar" diyebilcekmiş.Ben o potansiyeli sezdim açıkçası.Napalım? Eh bizde yuttuk madem..

Msn Avatarları C59fezlongty8

Dostumuz Köpek = Ne alaka şimdi? Ben belki akvaryum seven bi kişiyim.Belki de köpek fobim var.Ayrıca nasıl tanımlama bunlar; dostumuz köpek, düşmanımız tosbağa,kankamız iguana,çölde düzeyli bir ilişki yaşadığımız kutup ayısı.Olmaz olsun böyle bir yaklaşım.Lütfen hayvanlar arasında böyle ayrımlar yapmayalım, hepsine eşit yaklaşalım.Onlarında duyguları var,ayıp oluyor.

Msn Avatarları C59fezlongpf2

Patenci = Tamam, bende küçükken kaykayım olsun istedim, ama olmadı diye de bu camiadan soğuyup her hiphopçu gence "patenci lan bunlar" deyip geçiştirmedim. Ayrıca,az önce 4 numara gözlük tavsiye etmiştim ya bu isimleri veren arkadaşa.İşte o gözlük 6 numara şişe dibi gözlük olsun diyorum lütfen.Resimdeki alet paten değil kaykay.

Msn Avatarları C59fezlongxk6

Şifa Otu = Ot lan bu ot! Aklın yerinde mi senin?! Resmimi koyacağım yere ot resmi koyacak adamı oyarım lan ben sensin ot. Terbiyesiz,utanmaz Bill seni.Parayı bol buldun diye,kullanıcılarla dalga geçemezsin aklınca.Dinlemem patron filan alırım ayağımın altına.Densizliktir bu,başkada bir şey değildir..

2. Bölüm alıntıdır...
by.qoKy
Meraklı Üye
Meraklı Üye
by.qoKy

Rep Puanı : 97

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 2:12 pm

Cok qüzeL paylasim Very Happy Kirli bisiklet Very Happy Very Happy
DinamiTDisKo
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puanı : 1

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 2:32 pm

SaoL ...

Süper Smile
caltumar
Meraklı Üye
Meraklı Üye

Rep Puanı : 55

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 2:44 pm

=) Züper
EsLeX   
Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
EsLeX   

Rep Puanı : 218

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 2:47 pm

Koptum Dostumuz Köpekler Very Happy
https://frmsn.yetkin-forum.com
caltumar
Meraklı Üye
Meraklı Üye

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 2:48 pm

Koşan Atlar xD
EsLeX
Administrator
Administrator

Rep Puanı : 66

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:04 pm

caltumar demiş ki:
Koşan Atlar xD

oraya bittim Hysterical Hysterical hala gülüyorum ehehuehe Laughing
https://frmsn.yetkin-forum.com
caltumar
Meraklı Üye
Meraklı Üye

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:05 pm

Laughing Laughing
MsTycK
Meraklı Üye
Meraklı Üye
MsTycK

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:06 pm

MsTycK demiş ki:

Dostumuz Köpek = dostumuz köpek, düşmanımız tosbağa,kankamız iguana,çölde düzeyli bir ilişki yaşadığımız kutup ayısı.

Smile Benim en sevdiğim bölüm Smile
caltumar
Meraklı Üye
Meraklı Üye

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 9:44 pm

hepsi süperrr Very Happy
m3rt-06
Meraklı Üye
Meraklı Üye
m3rt-06

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 9:12 pm

Onlarında duyguları var,ayıp oluyor. ( xD )
Aladar
Administrator
Administrator
Aladar

Rep Puanı : 332

Msn Avatarları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Avatarları   Msn Avatarları Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 1:19 pm

Kirli Bisiklet :kahkaha:

Msn Avatarları
1 sayfadaki 1 sayfası